Biz Kimiz
Biz Kimiz

2014 yılında Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak açılmıştır.  Alanında uzman, konservatuvar mezunu ve sertifikalı eğitmenler tarafından derslerimiz verilmektedir.  Her ay 1 derste kameradan dersi izleme imkanı, dönem içinde açık kapı derslerimiz ile dersi canlı izleme şansı, her ay belirlenen bir konsept ile dinamik ders anlayışı ( veli- çocuk katılımlı dersler, pijama partisi gibi), her yıl ücretsiz yapılan kostümlü yılbaşı partimiz, velilerimiz için her ay yapılan ücretsiz söyleşilerimiz, ve ücretsiz streching ve bale tarihi derslerimizden yararlanabiliyorsunuz.

İzmir’in Bayraklı ilçesinde 450 m2 kapalı alan, 3,5mt tavan yüksekliğine sahip tek kat olarak giriş katında bulunan okulumuz 5 stüdyo, kız erkek soyunma odaları, öğrenci ve veliler için ayrı düzenlenmiş tuvalet ve duşlara, ayrıca velilerimiz için geniş bekleme alanına sahiptir. Merkezi sistem ısınma ve soğutma sistemine sahip okulumuzda aynı zamanda havalandırma sistemi de bulunmaktadır.

Okulumuzda; Klasik Bale başta olmak üzere, Modern Dans, Serbest stil danslar, Latin Dansları, Pilates, Reformer, Zumba, Oryantal, Halk oyunları ve tüm enstrümanların eğitimi verilmektedir. Tüm branşlarımız için ücretsiz deneme dersi imkanımız bulunmaktadır.